E36F351CSS792TEE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36F351CSS792TEE3U
JLCPCB Part #
C5682568
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 31.8mm 350V 7900uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS