EC3SCW-24S15
MFR.Part #
EC3SCW-24S15
JLCPCB Part #
C5681918
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.5kV 15V 2A 30W 91% 9V~36V DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS