MLV-YT12N1R5M-O4-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MLV-YT12N1R5M-O4-RU
JLCPCB Part #
C5674953
Package
1008
Description
1.5uH 2.7A 3.8A 58mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS