MMD-12FD-2R2M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-12FD-2R2M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6990891
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
2.2uH 22A 4.2mΩ 40A ±20% SMD,13.2x12.9mm Power Inductors ROHS