MMD-06CZ-100M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-06CZ-100M-V1-RU
JLCPCB Part #
C5674274
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
105mΩ 10uH 3A 7A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS