MCM1206-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCM1206-TP
JLCPCB Part #
C5669913
Package
DFN2020-6J
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 12V 190pF 350mW 45mΩ@4.5V 500mV 6A 7.8nC@4.5V 740pF DFN2020-6J MOSFETs ROHS