MCM1208-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCM1208-TP
JLCPCB Part #
C3277695
Package
DFN2020-6J
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.275nF@6V 12V 14nC 150mΩ@1.5V 1V@250uA 236pF@6V 8A P-Channel DFN2020-6J MOSFETs ROHS