M1.5KE43AE3/TR
MFR.Part #
M1.5KE43AE3/TR
JLCPCB Part #
C7221058
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 25.3A@10/1000us 36.8V 45.2V 59.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)