TC0525B2491T5E
MFR.Part #
TC0525B2491T5E
JLCPCB Part #
C64467
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS