CQ121WF4990T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ121WF4990T4E
JLCPCB Part #
C966234
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS