25121WF9093T4E
MFR.Part #
25121WF9093T4E
JLCPCB Part #
C2769258
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS