SMTC0660A-8R2MT
MFR.Part #
SMTC0660A-8R2MT
JLCPCB Part #
C5632463
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
26.4mΩ 8.2uH 8.4A 8A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS