SMCM090605-501
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMCM090605-501
JLCPCB Part #
C2766205
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 150mΩ 1A 2 3.3kΩ@20MHz 500V 500uH@100kHz 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS