SMCM2012-121-2PT
MFR.Part #
SMCM2012-121-2PT
JLCPCB Part #
C2902666
Package
SMD,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 120Ω 125V 125V 2 300mΩ 370mA 50V SMD,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS