TLS500V100M25.4*30 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLS500V100M25.4*30 V
JLCPCB Part #
C5632133
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25.4mm 3000hrs@105℃ 30mm 500V 500mA@120Hz ±20% Plugin,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS