NXH10V1500M10*16 5.0TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXH10V1500M10*16 5.0TP
JLCPCB Part #
C371107
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@100kHz 10000hrs@105℃ 10V 10mm 1500uF 16mm 28mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS