TDA63V4700M22*50 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDA63V4700M22*50 V
JLCPCB Part #
C5632131
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.29A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 4700uF 50mm 63V ±20% Plugin,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS