NXA35VB100M6.3*11_LO
MFR.Part #
NXA35VB100M6.3*11_LO
JLCPCB Part #
C346956
Package
Plugin,6.3x11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm 插件,6.3x11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS