EC7AW-48D15N
MFR.Part #
EC7AW-48D15N
JLCPCB Part #
C5631871
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 15V 18V~74V 2 333mA 3kV 89.5% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS