E36D201HPC153MEA5U
MFR.Part #
E36D201HPC153MEA5U
JLCPCB Part #
C5629109
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 14.3mΩ@120Hz 15000uF 17.12A@120Hz 200V 31.8mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS