E36D500LLN823MCB7C
MFR.Part #
E36D500LLN823MCB7C
JLCPCB Part #
C5627984
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 15.2A@120Hz 22.2mm 50.8mm 50V 6.3mΩ@120Hz 82000uF ±20% 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS