E36D800HPN273MCB7U
MFR.Part #
E36D800HPN273MCB7U
JLCPCB Part #
C5723098
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 22.2mm 27000uF 50.8mm 80V ±20% Bolt,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS