EGPD630ELL132MM25H
MFR.Part #
EGPD630ELL132MM25H
JLCPCB Part #
C1600741
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+135℃ 1.848A@120Hz 1300uF 18mm 2000hrs@135℃ 25mm 33mΩ@100kHz 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS