PIC32MX530F128HT-50I/MR
MFR.Part #
PIC32MX530F128HT-50I/MR
JLCPCB Part #
C624656
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
10bit 128KB 2.3V~3.6V 49 50MHz Others QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS