PIC32MX320F064HT-40I/MR
MFR.Part #
PIC32MX320F064HT-40I/MR
JLCPCB Part #
C624596
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 40MHz 53 64KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS