PIC32MX120F032DT-50I/TL
MFR.Part #
PIC32MX120F032DT-50I/TL
JLCPCB Part #
C624528
Package
VTLA-44(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 35 50MHz 8KB Built-in FLASH MIPS32 M4K VTLA-44(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS