CD10ED470JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10ED470JO3
Description
-55℃~+125℃ 47pF 500V 8.6mm 9.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS