171334J400O-F
MFR.Part #
171334J400O-F
JLCPCB Part #
C3807184
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 330nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS