CD5EC200DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5EC200DO3
Description
-55℃~+125℃ 20pF 300V 5.1mm 6.9mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS