CDS15CD120JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS15CD120JO3
Description
-55℃~+125℃ 10.9mm 12pF 500V 7.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS