383LX223M035A052
MFR.Part #
383LX223M035A052
JLCPCB Part #
C3723709
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 22000uF 3000hrs@105℃ 35V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS