1210W2J0681T5E
MFR.Part #
1210W2J0681T5E
JLCPCB Part #
C621060
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS