1210W2F680LT5E
MFR.Part #
1210W2F680LT5E
JLCPCB Part #
C620653
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS