HP122WF820JT4E
MFR.Part #
HP122WF820JT4E
JLCPCB Part #
C2776017
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS