2010W2J0105T4S
MFR.Part #
2010W2J0105T4S
JLCPCB Part #
C20377
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS