CD4FD331GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4FD331GO3
Description
-55℃~+125℃ 330pF 500V 7.9mm 8.6mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS