AHD107M25F24T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHD107M25F24T
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 100uF 142.8mA@10kHz 25V 3Ω@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD