CD16FD681JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD16FD681JO3F
Description
-55℃~+125℃ 11.7mm 12.7mm 500V 680pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS