930C6S47K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
930C6S47K-F
JLCPCB Part #
C3803682
Package
Plugin,D9.9xL19mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 47nF ±10% 插件,D9.9xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS