338LBA080M2DD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
338LBA080M2DD
JLCPCB Part #
C5501496
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 125.6mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3.25A@120Hz 30mm 32mm 3300uF 80V ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS