ESRD330M08B
MFR.Part #
ESRD330M08B
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 18mΩ 2.5A@100kHz 33uF 8V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS