382LX183M063A082
MFR.Part #
382LX183M063A082
JLCPCB Part #
C5494637
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000uF 3000hrs@85℃ 35mm 63V 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS