SPSX271M0ER-7
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPSX271M0ER-7
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.1mm 2.5V 270uF 3.5A@100kHz 7mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS