BZX84C75-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C75-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7093937
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 100nA@56V 250Ω 3 Independent 410mW 71.25V~78.75V 75V SOT-23 Zener Diodes ROHS