107ALG063MFBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107ALG063MFBJ
JLCPCB Part #
C5475101
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 13.5mm 135mA@120Hz 2000hrs@125℃ 27mΩ 3.5mm 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS