SLPX221M350A5P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX221M350A5P3
JLCPCB Part #
C3722525
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.47A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@85℃ 350V 37mm 905mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS