KF100M035C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF100M035C110A
JLCPCB Part #
C62621
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS