KF471M025G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF471M025G160A
JLCPCB Part #
C402591
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS