PM101M025E077PTR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
PM101M025E077PTR
JLCPCB Part #
C2858382
Package
SMD,6.3x7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.67A@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 30mΩ@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,6.3x7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS