IPD122N10N3GATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD122N10N3GATMA1
JLCPCB Part #
C5381669
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 12.2Ω@10V 14pF 2.5nF 3.5V 35nC@10V 59A 94W TO-252-3 MOSFETs ROHS